دروگبا خوشحال از شروع با شانگهاي شنهووا

ديديه دروگبا در اولين بازي اش در ترکيب شانگهاي شنهووا به ميدان رفت و در اين دaيدار، تيمش در مصاف با گونگژو آر اند اف در سوپر ليگ چين به تساوي 1-1 رضايت داد.

    درپايان اين ديدار ديديه دروگبا شاد و خوشحال به نظر مي رسيد و به خبرنگاران گفت:« در اولين بازي ام براي شانگهاي شنهووا همه چيز به خوبي پيش رفت.»

ستاره ساحل عاجي در جريان اين بازي و در دقيقه 68 مسابقه پاس گلي را به کائو يودنينگ رساند تا تيمش بازي را به تساوي بکشاند.

در پايان اين بازي، دروگبا به خبرنگاران گفت:« خوشحالم که در اولين 45 دقيقه ام در اين تيم، همه چيز به خوبي پيش رفت. در ابتدا ورود به ترکيب تيم برايم اندکي سخت بود ولي وقتي با ريتم بازي تطبيق پيدا کردم، از بازي لذت بردم. حالم خوب است و اين روزها با شرايط زندگي جديد در چين تطبيق پيدا مي کنم. بازي کردن در کنار هم تيمي سابقم، نيکا (آنلکا) کار راحتي است.»

از سوي ديگر ياکوبو آيگبني، بازيکن تيم حريف در صحبتهايي به اين نکته اشاره کرده که ديديه دروگبا مي تواند در شانگهاي بازيکن تاثيرگذاري باشد:«دروگبا همان کيفيتي که همه ما از او سراغ داشتيم را به نمايش گذاشت. او اعتماد به نفس تيمش را بيشتر کرده. بايد مي ديديد که او چطور بازي مي کرد. وقتي دروگبا 100 درصد آماده باشد، مي تواند به شانگهاي در قهرماني در ليگ چين کمک کند.»