سرتیتر اخبار
 

خانه فرهنگ «سردار شهید قاسم سلیمانی» شهر فاضل آباد در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی افتتاح شد.

به گزارش زرین نامه؛ در پنجمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، خانه فرهنگ سردار دل ها به همت شهرداری فاضل آباد و حمایت ویژه فرماندار شهرستان علی آباد کتول با اعتبار اولیه 50 میلیون تومان افتتاح شد که به گفته خسروی شهردار این شهر قرار است در بودجه سال آینده این پروژه به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته و در سطح بالاتری تجهیز شود.
آیین افتتاح این پروژه با حضور نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی، سوخته سرایی فرماندار ، کوهستانی بخشدار کمالان، رضوی بخشدار مرکزی، خسروی شهردار فاضل آباد و اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین ادارات این شهرستان برگزار شد.
رحمت اله نوروزی در حاشیه این مراسم با قدردانی از شهرداری فاضل آباد در خصوص تاسیس خانه فرهنگ در این شهر، گفت: شهرستان علی آباد کتول رنگین کمان اقوام و فرهنگ هاست. خانه فرهنگ باید با عبور از تفکرات حزبی اصولگرایی و اصلاح طلبی و با استفاده از ظرفیت جوانان به انجام امور فرهنگی بپردازد و برای ارتقاء مسائل فرهنگی در شهر تلاش کند.
نماینده علی آباد کتول در پایان سخنان خود گفت: از آقای نوبخت برای تامین اعتبار ساخت مجتمع فرهنگی در علی آباد کتول و استخر در فاضل آباد قول گرفته ام که در بودجه سال جدید برای این پروژه ها اعتبار تخصیص دهد.

farhang1

farhang1

farhang1

farhang1

farhang1

farhang1

farhang1

farhang1

farhang1

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :