سرتیتر اخبار
 

هیچ کدام از افرادی که حسینی بای و یوسف سلامی با آنها مصاحبه می کند، دغدغه نان و معیشت ندارند و همه شان از اینکه قرنطینه خانگی را شکستند و در بی آرتی یا مترو روی سر و کول هم سوار شده اند، اظهار ندامت و پشیمانی دارند

به گزارش زرین نامه: این روزهای بی مزه و آبکی کرونایی که مجبور هستیم در منزل بمانیم و به صورت سازمان نیافته خودمان را قرنطینه کنیم، تنها دلخوشی مان سریال پایتخت بود تا روزی سه وعده صبح ، ظهر، شب این سریال را تماشا کنیم و بخشی از اوقات مان را غنی سازی کنیم که متاسفانه این سریال هم در سکانس به زعم دوستان به قهقرا رفت! در جریان هستید که پس از حواشی به وجودآمده در قسمت آخر سریال پایتخت شش و شباهت یافتن آن بخش هایی از آن به فیلمفارسی های آبگوشتی و مکش مرگ من،  جناب علی عسکری ریاست سازمان عریض و طویل صدا و سیما رسماً وارد میدان میدان شد و آن را  « اشتباه،  بی توجهی و وادادگی و یا عملیات مرموز و فتنه انگیز ستون پنجم فرهنگی دشمن»  نامید و دستور داد ضمن برخورد مناسب، برنامه ریزی لازم برای پیشگیری از تکرار چنین مواردی صورت گیرد! احتمالاً  الان هم دوستان با آن لباس شوالیه ای در به در دنبال مسبب حواشی قسمت آخر پایتخت 6 می گردند تا بلای مدیر شبکه کیش را سرش بیاورند و به عنوان «مشاور معاون امور استان‌ها» منصوبش کنند تا درس عبرتی برای سایر سازندگان سریال های فاخر شود!  با این حال ما تا زمان پیدا شدن مسببان حواشی پایتخت، مجبوریم در خانه بمانیم و با نصر الله رادش ورزش کنیم، با قرص های کامران و شیوا دوپینگ کنیم، مافیای علیرام نورایی با آن سبیل های قجری را تماشا کنیم  و گزارش های حسینی بای را از کف شهر و مردمی که قرنطینه را رعایت نمی کنند آچار کشی  و آنالیزکنیم!

راستی برای شما جالب نیست هیچ کدام از افرادی که حسینی بای و یوسف سلامی با آنها مصاحبه می کند، دغدغه نان و معیشت ندارند و همه شان از اینکه قرنطینه خانگی را شکستند و در بی آرتی یا مترو روی سر و کول هم سوار شده اند، اظهار ندامت و پشیمانی دارند و حسینی بای و سلامی از آنها قول می گیرند که بچه های خوبی باشند و قرنطینه خانگی را رعایت کنند تا کادر درمان و پزشکی نفس بتوانند نفس بکشند و و زود تر از شر لباس های فضایی خلاص شوند!

همان کادر درمان و پزشکی که در اعتراض به مالیات ندادن سلبریتی ها و فوتبالیست های کم سواد با درآمد میلیاردی و صاحبان تجارت های زیر زمینی ، دستگاه کارت خوان نصب نکردند و آماج انواع حملات و تهمت ها قرار گرفتند؛  ولی امروز در صدر جبهه مقابله با کرونا هستند و در حالی که سایر افراد به منظور عدم سرایت بیماری  باید دو متر از دیگران فاصله داشته باشند این جماعت باید توی حلق بیمار بروند تا نمونه تست کرونا بگیرند! بماند که تعدادی از آنها نیز جان خود را نیز در این راه از دست داده اند!

الان هم که مردم عادی و غیر کارمند  باید منتظر غربالگری دولتی باشند تا بسته های حمایتی شامل حال شان شود. داستان آنجا خوشمزه می شود که موقع قطع یارانه یا رد درخواست بسته معیشتی بنزینی ، اطلاعات خلق الله به روز شده ولی موقع تحویل بسته معیشتی کرونایی دوباره خلق الله باید دوباره با الک دانه ریز غربالگری و شناسایی شوند! فقط دوستان عنایت داشته باشند در حالت عادی امورات جماعت کثیری از خلق الله با دو شیفت کار در شبانه روز پیش نمی رود و هشت شان گرو نه و ده و یازده است و حال چطور باید بدون کسب درآمد در خانه بمانند و با نور فتو سنتز کنند  و حوائج روزانه شان را برآورده سازند والله اعلم...  

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس گفت: عده‌ای در داخل کشور، شیفته غرب هستند و نقاط قوت و قدرت کشورمان را نمی‌بینند و برای اینها مرغ همسایه غاز است و بهتر است صف‌های ۲کیلومتری خرید دستمال کاغذی در آمریکا را بینند.

همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی سربازان امام زمانی (عج) امروز همزمان با سراسر کشور در مصلای امام رضا (ع) شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

انتقادات به سوالات و نحوه پرسش خبرنگار صدا و سیما در علی آباد کتول از کاندیداها در فرمانداری این شهرستان !!

به گزارش زرین نامه به نقل از گرگان پرس، روز گذشته وقتی رحمت الله نوروزی نماینده سابق علی آباد کتول برای ثبت نام به فرمانداری علی آباد کتول مراجعه کرد با انبوهی از مظلومیت مواجه شد.

ابتدا به او گفتند از آوردن همراهان به داخل فرمانداری باید پرهیز کند .

 

همراهان وی اعلام کرده اند که از آنها به صورت تحمیلی و اجباری با فرمت های مختلف عکس تهیه کردند .

حسن ختام این پذیرایی گرم !! سوالات خبرنگار واحد مرکزی خبر در علی آباد کتول بعد از ثبت نام بود که ازحاج رحمت الله نوروزی پرسید : « قومیتتان؟»

نوروزی که از این سوال جا خورده بود گفت : جان !!!!

خبرنگار ادامه داد : از چه قومیتی هستید : « کتولی ، شاهرودی و یا سیستانی ؟» 

نوروزی در کمال تعجب پاسخ داد :« ما جزو منظومه جغرافیایی منطقه کتول محسوب می شویم.»

این نحوه برخورد باعث شد تا همراهان و افکار عمومی به این نوع رفتار انتقاد کنند.

واقعا خبرنگار صدا و سیما از« پرسیدن قومیت کاندیداها » به دنبال چیست ؟

در حالی  که دامن زدن به بحث کتولی و شاهرودی در أین شهرستان دوقطبی سازی و شکاف های امنیتی ایجاد می کند؟ پرسیدن چنین سوالات بی ربط و فاقد ضابطه ای از نامزدهای انتخاباتی چه دلیلی دارد 

هرچند حاج رحمت الله نوروزی فردی انقلابی ، از خانواده ایثارگر ، برادر شهید و دارای سوابق روشنی در « ولایت مداری و دوری از تفرقه و وابستگی خاص قومی - نژادی» با این حال ، آیا واقعاٌ مُهاجرین ( اعم از شاهرودی ، سیستانی ، سبزواری و.... ) که چندین نسل در این شهرستان و استان ساکن هستند هنوز هم باید با نگاه « آپارتایدی » عدّه ای نژاد پرست مواجه شوند  ؟

واقعا این سوالات از کجا آمده ؟ آیا جزء سوالات پیشنهادی روابط عمومی فرمانداری و مسئولین ذیربط است؟ یا خودسرانه مطرح شده یا صدا و سیما جدول سوالات مشخص دارد؟

انتظار می رود این تحرّکات که به مخدوش کردن جریان انتخابات می انجامد پیگیری و ابهامات برطرف شود 

 

در سال های گذشته مسئولین استان سمنان غیر قانونی و بدون اطلاع مسئولین استان گلستان مرز دو استان را از خط الراس به دامنه کوه پایین کشیدند، امروز مردم منطقه باید به حمایت از اصلاح آن برآیند.

روز : ماه : سال :