حمایت بانک مهر ایران از مسکن جوانان

بانک مهر ایران در تفاهمنامه ای با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تأمین بخشی از منابع لازم برای طرح مسکن جوانان در استان گلستان را بر عهده گرفت.

به گزارش زرین نامه؛  تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان و مدیریت شعب بانک مهر ایران در استان گلستان در راستای گسترش مراودات بانکی و حمایت از طرح مسکن جوانان با حضور عیسی امامی عضو هیأت مدیره بانک مهر ایران، سید مصطفی صالحی مدیر شعب بانک در استان گلستان و سید محمد حسینی مدیر کل بنیاد مسکن گلستان به امضا رسید.
امامی در این جلسه گفت: بانک مهر ایران با تنوع محصولات، دامنه خدمات خود را در جوامع گروهی افرایش داده است. امروزه مردم به‌واسطه بانک مهر ایران متقاضی دریافت خدمت از دستگاه‌های اجرایی هستند. دستگاه‌های اجرایی خدمات‌رسان به مردم به‌واسطه همکاری با بانک مهر ایران، دیگر منتظر ابلاغ و تخصیص بودجه نیستند و بانک مهر ایران این ظرفیت را دارد با رویکرد قرض‌الحسنه منجی اقتصاد کشور شود.
وی افزود: منابع بانک‌ها باید به‌صورت متمرکز در کف خدمت به مردم برای اقتصاد خرد و مولد قرار گیرد. بانک مهر ایران با توسعه فعالیت‌های خود در کنار نهادهایی مانند کمیته امداد، بنیاد برکت و آستان قدس برای توسعه اشتغال پایدار و مولد در سطوح خرد اقدام کرده و امروز در کنار بنیاد مسکن برای توسعه خدمات عمران روستایی و ساخت مسکن برای جوانان از طریق پرداخت تسهیلات ارزان قیمت در قالب طرح کالاکارت فعالیت می‌کند. با رویکردهایی از این دست، قطعاً در پنج سال آینده جزو پنج بانک برتر کشور خواهد شد.
عضو هیأت مدیره بانک مهر ایران اظهار کرد: پیشبرد رضایت مردم و توسعه خدمات بانک در ارائه منابع ارزان قیمت به مردم، اقدام مهم بانک مهر ایران است. ضمن تشکر از مدیران و کارشناسان بنیاد مسکن که همواره با ارائه خدمات بنیادی به مردم و اقشار ضعیف جامعه در بحث مسکن رضایت عمومی را در جامعه ایجاد کرده‌اند، تفاهم ایجاد شده نقطه عطف تعمیم و گسترش این خدمت به تمام کشور خواهد شد.
امامی اعلام کرد: تا کنون بانک مهر ایران بیش از ۴۶هزار میلیارد ریال برای توسعه عمران روستایی و خدمات به محرومین از طریق معرفی بنیاد برکت و کمیته امداد تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده است. ان‌شاءالله تفاهم‌نامه ساخت مسکن روستایی با بنیاد مسکن نیز شروع فاز جدید حمایت از محرومان و توسعه اقتصادی و پیشبرد مسئولیت اجتماعی در گام دوم انقلاب اسلامی توسط این بانک و بنیاد مسکن باشد.
در ادامه، سید مصطفی صالحی مدیر شعب بانک مهر ایران در استان گلستان نیز با ابراز خرسندی از اهتمام صورت پذیرفته از سوی مدیران و کارشناسان بنیاد مسکن برای تحقق تفاهم بزرگ حمایت از محرومان برای ساخت و توسعه مسکن‌های روستایی با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ارزان قیمت، گفت: این تسهیلات از محل طرح کالاکارت بانک مهر ایران و با کارمزد ۴ درصد و تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال به هر فرد متقاضی پرداخت می‌شود افزود.
صالحی اظهار کرد: کارکنان و کارشناسان بانک مهر ایران در استان گلستان در تلاش ۶ ماهه با کارشناسان بنیاد مسکن استان موفق به تنظیم تفاهم‌نامه طرح مسکن جوانان با استفاده از تسهیلات کالاکارت شدند. با امضای این تفاهم‌نامه ان‌شاءالله منشأ خدمتی عظیم و خداپسندانه برای محرومان جامعه باشیم.
سید محمد حسینی، مدیر کل بنیاد مسکن گلستان نیز در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه طرح مسکن جوانان گفت: با امضای این تفاهم‌نامه بخشی از منابع مالی طرح مسکن جوانان، زوج‌های جوان، مستأجران و علاقه‌مندان به سکونت در روستاها و اهدافی همچون ماندگاری در روستا، کمک به رونق تولید و اقتصاد روستایی و... به‌عنوان سهم آورده متقاضیان توسط بانک مهر ایران و از طریق طرح کالاکارت مهر ایران تأمین می‌شود. از آنجا که بانک مهر ایران بانک مهربانی‌هاست، این تفاهم نامه منشأ اثر خیر و برکت برای تمام محرومان متقاضی مسکن بالاخص جوانان خواهد بود.

انتهای پیام/

نظرات
هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است اولین نظر را شما ثبت کنید
ثبت دیدگاه

ارسال دیدگاه