سرتیتر اخبار
 

نماینده مردم علی ‎آباد کتول در مجلس شورای اسلامی گفت: معدل مجلس دهم از لحاظ کارشناسی درجه خوبی بود اما به سبب کارکردی نمایندگان مجلس در سطح کشور از جمله گلستان تجربه مدیریتی ضعیف‎تری داشتند

به گزارش زرین نامه جناب آقای اسدالله قره‎ خانی عصر جمعه پس حضور در فرمانداری علی ‎آبادکتول و ثبت‎ نام برای شرکت در رقابت انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: به عنوان نماینده‎ای که تجربه طولانی پارلمانی و نمایندگی مجلس را دارم برنامه‎ریزی‎ ام باید در راستای واقعیت‎ها و با توجه به امکانات و مطالبات مردم، عوامل زمینه ‎ای و پتانسیل‎ های منطقه‎ ای و نیازهای نسل و مباحث اقتصادی و معیشتی مردم باشد.

وی ادامه داد: به طور قطع جایگاه نمایندگی مجلس می تواند برای تحقق بسیاری از این مسائل در حوزه قانونگذاری و ایجاد ریل لازم برای رسیدن به اهداف اثرگذار باشد.

نماینده مردم علی‎ آبادکتول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به دلیل آنکه زیرساخت‎های مختلف‌ام اعم از جاده، خانه بهداشت، شبکه اینترنت و مخابرات، گازرسانی، ایجاد بیمارستان، سد و نیروگاه در علی ‎آبادکتول آماده شده است در برنامه آتی درصدد هستیم ارزش افزوده‎ای بر دارایی مردم ایجاد شود.

قره‎ خانی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‎کنید با عملکرد فعلی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس نیز منتخب مردم شوید، پاسخ داد: با توجه به تجربیاتی که دارم اگر کاری با ریسک بالا باشد حتماً آن را انجام نخواهم داد، در مسأله ورود به انتخابات مجلس نیز اگر ریسک حضورم در انتخابات بالا بود شرکت نمی‎کردم، اعتقاد دارم به لطف الهی و محبت مردم در انتخابات اخیر پیروز خواهم شد.

وی ادامه داد: در هفتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با 17 هزار رأی، در هشتمین دوره با 23 هزار رأی به مجلس راه یافتم در انتخابات دوره نهم نیز با 34 هزار رأی منتخب مردم شدم اما خودم به مجلس نرفتم و در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز 55 هزار رأی کسب کردم.

نماینده مردم علی‎ آبادکتول در مجلس شورای اسلامی  اضافه کرد: با شناختی که از مردم قدرشناس و باصلابت دارم در این دوره هم امیدوار به لطف مردم هستم.

قره‌ خانی با اشاره به نارضایتی کارشناسان و مردم از عملکرد نمایندگی فعلی مجلس گفت: معدل مجلس دهم از لحاظ کارشناسی به سبب تنوع تخصص‎ها و مدارج علمی دانشگاهی درجه خوبی بود اما به سبب کارکردی نمایندگان مجلس در سطح کشور از جمله گلستان تجربه مدیریتی ضعیف‎ تری داشتند البته حضور نمایندگان باسواد و باتجربه را در مجلس فعلی انکار نمی‎کنیم.

وی در خصوص مردمی نبودن برخی از نمایندگان مجلس افزود: مردمی بودن را در چه می‎بینید، گاهی مردمی بودن به معنای رها کردن مجلس و دائم در بین مردم بودن است که نگاهی اشتباهی است چراکه رسالت ما قانونگذاری است و این مهم در خانه ملت محقق می‎شود.

نماینده مردم علی‎ آبادکتول در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه مطالبات فردی و شخصی افراد نادرست نیست اما اولویت ما رسیدگی به مطالبات عمومی مردم است، یادآور شد: بنده در آن یک هفته‎ای که باید در حوزه انتخابیه‎ام حضور داشتم و پیگیر امورات عمومی لازم بودم کوتاهی نکردم و در این بخش از خودم راضی هستم.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها   

0 #1 rvi ohkd 1398-09-18 12:00
قره خانی تاکید کرد:
«کوتاهی نکردم و از خودم راضی هستم.»
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :