سرتیتر اخبار
 

از 22 آبان تا اواخر وقت روز شنبه 25 آبان رگبار باران، رعد و برق، ریزش برف در کوهستان، احتمال بارش تگرگ، مه غلیظ و کاهش محسوس دما پیش بینی شده است.

به گزارش زرین نامه به نقل از گلستان ما، حسن فرازجو مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان اظهار کرد: با توجه به اخطاریه جوی اداره کل هواشناسی استان، از چهارشنبه شب (۲۲ آبان ۹۸) تا اواخر وقت روز شنبه (۲۵ آبان ۹۸)، رگبار باران، رعد و برق، ریزش برف در کوهستان، احتمال بارش تگرگ، مه غلیظ و کاهش محسوس دما پیش بینی شده است.

وی افزود: لذا طی این مدت به علت وقوع رگبارهای محلی و نقطه ای، احتمال آبگرفتگی برخی معابر عمومی، بالا آمدن سطح آب رودخانه واختلال در تردد جاده های کوهستانی دور از انتظار نیست.

به گفته فرازجو؛ از هم استانی ها و گردشگران محترم خواهشمند است در حاشیه رودخانه های دایمی و فصلی استان توقف نکنند و همچنان از نزدیک شدن به رودخانه ها، مسیل ها، مخازن سدها و مناطق مستعد وقوع سیل، خودداری کنند.

انتهای پیام/

اولین دوره مسابقات فوتشال استان گلستان همزمان با آغاز فصل کشت شالی در مزارع روستای مازیاران فندرسک برگزار شد.

ضرب و شتم دو دانش آموز توسط یکی از مدیران دولتی

بر اساس شنیده ها روز گذشته باخبر شدیم یکی از مدیران باشتی دولت تدببر و امید در کهگیلویه وبویراحمد به دلیل ضرب و شتم دو دانش آموز یاسوجی و شکایت اولیای دانش اموزان با حکم قاضی بازداشت شده است.

طهماسبی معاون سیاسی امنیتی گلستان

رئیس ستاد انتخابات گلستان با اشاره به اینکه انتخابات شوراهای شهر و روستا وارد مرحله نهم شده است،گفت: بیش از یک میلیون و ۳۱۱ هزار نفر در استان واجد شرایط رای دادن در انتخابات هستند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت : باید باب همکاری دانشگاه با حوزه صنایع دفاعی باز شود تا از ظرفیت علوم ، دانشجویان و پژوهشگران برای تقویت حوزه های مختلف دفاعی کشور استفاده شود.

روز : ماه : سال :