سرتیتر اخبار
 

جشن ازدواج آسان و آیین اهداء 14 سری جهیزیه سفر به مشهد مقدس در شهر فاضل آباد برگزار شد تا 14 زوج جوان زندگی مشترک خود را آسانتر آغاز کنند.

تریبون آزاد دانش آموزی با موضوع حجاب همزمان با هفته بزرگداشت مقام مادر در علی آباد کتول برگزار شد. حرف های رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در پاسخ به پرسش های این دانش آموزان خواندنی است.

آیین افتتاح فاز دوم کارگاه تولیدی کیک و کلوچه «نانک پخت گلستان» از پروژه های صندوق کارآفرینی امید، در شهر فاضل آباد برگزار شد.

در دومین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، پروژه های بخشداری مرکزی علی آباد کتول به طور متمرکز در روستای کردآباد برگزار شد.

یادواره شهید دانش آموز دختر علی آباد کتول، «سارا معززی» در گلزار شهدای امامزاده ساورکلاه این شهرستان برگزار شد.

زنگ انقلاب اسلامی همزمان با اولین روز دهه فجر انقلاب اسلامی، برای چهل و دومین بار در علی آباد کتول به صدا در آمد.

گلزار شهدای گمنام علی آباد کتول به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عطرافشانی شد.

فرماندار علی آباد کتول از افتتاح و کلنگ زنی ۲۲۵ پروژه عمرانی و طرح تولیدی اشتغالزا با اعتبار 2 هزار و ۸۳۸ میلیارد ریال در این شهرستان به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

آیین افتتاح مرکز نوآوری فناوری های هوشمند «دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده» دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

رییس دانشگاه آزاد واحد علی آباد کتول از فعالیت 7 شرکت دانش بنیان در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول در مسیر دانشگاه نسل چهار یعنی حل مساله و کارآفرینی حرکت می کند.

به گزارش زرین نامه: مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور مدیریت، معاون آموزشی و کادر اداری آموزش و پرورش در نماز خانه مدیریت آموزش  و پرورش برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام محمدی به نقش حضرت زهرا در دفاع از دین اشاره کرد و گفت: امامت و ولایت در اسلام، از پایه های اصلی اعتقاد و زیربنای زندگی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به شمار می آید. اما ولایت در باور شیعه از جایگاهی خاص و رفیع برخوردار است تا جایی که از نماز، روزه، حج، و جهاد نیز برتر و بالاتر است. رویکرد حضرت زهرا علیهاالسلام، به عنوان اولین حامی و مدافع ولایت بر حق الهی و آغازگر دفاع از حریم ولایت، تعیین کننده محور ارزش های اجتماعی و سیاسی در حرکت تاریخی اسلام است. رویکرد ایشان در دفاع از حریم ولایت پس از رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله تا زمان شهادتشان، از فرازهای مهم تاریخ اسلام به شمار می رود. در این زمان است که فاطمه علیهاالسلام همچون سیاستمداری بزرگ در دفاع از ولایت «دانشگاه سیاسی» خود را می گشاید و در مکتبی که عمرش کمتر از صد روز بود، ضمن نشر «فرهنگ سیاسی» خود، مشعل هدایت را فراروی حقیقت مداران قرار می دهد.

این مراسم ;i با مداحی حسین مظلومی از مداحان جوان شهرستان همراه بوn در فضای مجازی و از طریق پیام رسان شاد منتشر شد

WhatsApp Image 2021 01 19 at 10.22.41 1

WhatsApp Image 2021 01 19 at 10.22.41

WhatsApp Image 2021 01 19 at 10.22.40 1

WhatsApp Image 2021 01 19 at 10.22.40

WhatsApp Image 2021 01 19 at 10.22.39 1

WhatsApp Image 2021 01 19 at 10.22.39

مدیر عامل کانون حمایت از حقوق معلولین ساعد جوان در واکنش به ادبیات ترحم آمیز رییس اداره بهزیستی علی آباد کتول در آخرین جلسه شورای سالمندی و مناسب سازی محیط این شهرستان گفت: ما معلولان درمانده دلسوزی نیستیم که مسئولان برای ما دل بسوزانند. حق شهروندی ما با سیاست های عاجزانه ادا نمی شود.

فرهاد یغمایی رییس دانشگاه گلستان در پی سوال نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس از وزیر علوم، برای ابراز همدردی با وی، نیروهای علی آباد این دانشگاه را از ادارای به انتظامات فرستاد.

این روزها اساتیدی کارآفرین، در حال بافتن تار و پود امید پنبه کاران گلستان هستند تا با اراده محکم خود به آرزوی چندین ساله آن ها در سرزمین طلای سپید رنگ واقعیت بدهند.

روز : ماه : سال :