سرتیتر اخبار
 

با اقدام ضربتی پلیس باند اراذل و اوباش در شهرستان علی آبادکتول متلاشی شد.

فرماندار علی آباد کتول از احیاء دوباره 4 واحد صنعتی این شهرستان و ایجاد اشتغال 54 نفر در این واحد ها خبر داد و گفت: با فعال سازی این واحدها، تعداد واحدهای صنعتی فعال علی آباد کتول به 58 واحد رسید.

مدرسه 2 کلاسه به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوای گلستان و اداره کل نوسازی مدارس استان در روستای کردآباد شهرستان علی آباد کتول افتتاح شد.

رژه خودرویی به مناسبت روز ملی استکبار ستزی در شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

زنگ استکبار ستیزی به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به طور متمرکز در دبیرستان سمیه شهرستان علی آباد کتول نواخته شد و دانش آموزان این شهرستان بر فریادهای «مرگ بر امریکا» و «مرگ بر اسرائیل» مواضع استکبارستیزانه خود نسبت به ابرمستکبران جهان را اعلام کردند.

معاون حمل و نقل جاده ای کشور به همراه جمعی از مسئولین استان گلستان و علی آباد کتول از پروژه های راهداری در این شهرستان بازدید کرد.

500 بسته معیشتی به همت موکب قمر بنی هاشم (ع) در قالب کمک مؤمنانه، میان کارگران کارخانه خاوردشت علی آباد کتول توزیع شد.

شانزدهمین یادواره 55 شهید مسجد امام حسن عسگری (ع) برگزار و به جای پذیرایی از مهمانان مراسم، به تعداد شهدای این مسجد، بسته معیشتی تهیه و میان نیازمندان این شهرستان برگزار شد.

آیین قدردانی از حامیان پویش لبخند رضایت در شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه علی آباد کتول از برگزاری سومین رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه «اوقاف» در این شهرستان خبر داد و گفت: 100 بسته معیشتی در قالب این رزمایش به نیازمندان شهرستان علی آباد کتول اهداء شد.

منزل مسکونی پدر روشندل روستای ترکمن نشین کوچک نظرخانی، به همت سپاه پاسداران، بنیاد مسکن و اداره بهزیستی شهرستان علی آباد کتول به بهره برداری رسید.

رییس جهاد کشاوزی شهرستان علی آباد کتول با اشاره به کاهش 73 درصدی تخصیص نهاده ها میان مرغداری های این شهرستان گفت: در 6 ماه نخست امسال تعداد 2 میلیون قطعه جوجه ریزی در مرغداری های علی آباد کتول کاهش یافت.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه علی آباد کتول از توزیع 1000 بسته نوشت افزار در قالب کمک مؤمنانه میان دانش آموزان کم برخوردار و نیازمند این شهرستان خبر داد.

 یک دستگاه خودروی سواری مسافربری در میانه راه علی آباد کتول به فاضل آباد، طعمه حریق شد.

روز : ماه : سال :